XIII Niedziela Zwykła – 01.07.2018

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Janina Hajdacka z Rzakty

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy piątek miesiąca

– rano o 7.30 msza św. wypominkowa wraz ze spowiedzią

– po południu spowiedź od 17.00, msza św. o 18.00, po mszy od 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu przez grupę pielgrzymkową Biało-Złotą do 21.00, która to grupa zaprasza też na szlak pątniczy na Jasną Górę w terminie 5-14 sierpnia

pierwsza sobota miesiąca – nasze Wotum dziękczynne za koronację Obrazu MB

– msza św. o 7.30, z rozważaniem pierwszosobotnim oraz komunią św. wynagradzającą, adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z różańcem.

• W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. o 12.45, chrzty będą się odbywały na mszy o godz. 10.00.

• W tygodniku IDZIEMY wywiad z abp Rysiem „ W Rzymie o młodzieży”5, w GOŚCIU NIEDZIELNYM pierwszy odcinek wakacyjnego cyklu „Na skaju Polski: o pięknych miejscach naszego kraju: Olchowiec w Bieszczadach”.

Składam serdeczne Bóg zapłać za Waszą pamięć modlitewną i życzenia, których doświadczyłem w piątek, w dniu moich imienin.

Ks. Piotr