XIII Niedziela Zwykła – 2.07.2017

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli

św. p. Tadeusz Michalski z Woli Karczewskiej

św. p. Sławomir Kołodziejczyk z Górek

• Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych, nie ma mszy św. o godz. 12:45, chrzty będą się odbywały na mszy o godz. 10:00.
  • Zapraszamy do zakrystii po odbiór zamówionych albumów z uroczystości pogrzebowych ks. Proboszcza.
  • Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę Radia Maryja na Jasna Górę, 9 lipca (niedziela) – wyjazd o 5:00, powrót ok. 21:00. Zapisy pod telefonem 602-435-949.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź:

– rano przed mszą św.

– po południu od godziny 17.00 do mszy  i ewentualnie wedle potrzeby po mszy

• Dziękujemy za gest życzliwości i wyczyszczenie myjką ciśnieniową obelisków wokół kościoła oraz naszej kamiennej drogi krzyżowej.
  • Dziękujemy wszystkim 80 osobom, które wczoraj uczestniczyły w tegorocznych rekolekcjach „Jezus na Stadionie”.
  • Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę 5-14 sierpnia z grupą Biało-Złotą, której przewodnikiem jest nasz ks. Proboszcz – ks Piotr.
  • Za tydzień w niedzielę (9.07) spowiedź tylko poza mszami.
  • Zakończyła się peregrynacja obrazu Miłosierdzia Bożego – składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyjęli Obraz. Msza za mieszkańców Glinianki 8.10 (niedziela) o godz. 10:00.
  • Msza dziękczynna za dobrodziejów Wieczoru Uwielbienia 16.07 (niedziela) o godz. 10:00.

Wakacyjny porządek nabożeństw:

– w dni powszednie msza o 7.30