XIII Niedziela Zwykła 28.06.2015

• W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności
    śp. Jadwiga Nowak l. 73 z Glinianki
    śp. Helena Kobza (pogrzeb w środę 1 lipca)
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym – Amen.
  • Rozpoczęły się wakacje – dzieciom i młodzieży, nauczycielom składamy serdeczne życzenia. Szczęśliwego wypoczynku.
  • W związku z wakacjami od pierwszej niedzieli lipca do końca wakacji będzie obowiązywał wakacyjny porządek mszy świętych:
    • W niedzielę msze świt o 8.00, 10.00, 11.30 i 17.00, nie będzie mszy świętej o 12.45.
  • W poniedziałek 29.06 przypada Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o 8.00 i 18.00.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca i Pierwsza sobota Miesiąca.
    I Piątek: od 7.00 spowiedź, o 7.30 msza św. wypominkowa i adoracja Najświętszego Sakramentu, od 17.30 spowiedź , o 18.00 msza św.
    I Sobota msza św. w intencji kółek różańcowych o 7:30, po mszy Różaniec.
  • W Pierwszy Piątek Miesiąca odwiedziny chorych.
  • Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać do końca najbliższego tygodnia, tj. do 4 lipca. Potem w związku z nieobecnością ks. Proboszcza (przez 2 tygodnie) będą załatwiane tylko sprawy bieżące.