XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019

• W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. o 12.45, chrzty będą się odbywały na mszy o godz. 10.00.

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy czwartek miesiąca:

– o godz. 7.30 msza św. z intencją od Rycerstwa św. Maksymiliana (grupa mężczyzn modlących się za kapłanów) o nowe i święte powołania kapłańskie, za kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o dar życia wiecznego dla zmarłych kapłanów związanych z naszą parafią.

pierwszy piątek miesiąca

Msze o godz.

– 7.30 – msza wypominkowa wraz ze spowiedzią

– od 17.00 spowiedź

– 18.00 msza św.

– od 8.00-21.00 – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę pielgrzymkowa Biało-Złotą do 21, zakończona Apelem Jasnogórskim.

Na ołtarzu bocznym znajduje się lista adoracyjna, na którą się zapisujemy dla zapewnienia ciągłości adoracji.

pierwsza sobota miesiąca – nasze wotum dziękczynne za koronację Obrazu MB

– 7.30 msza św. z komunią św. wynagradzającą, adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.