XIV Niedziela Zwykła – 5.07.2020

• W lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o 12.45, Sakrament Chrztu św. odbywa się na mszy o godz. 10.00.

• W zakrystii jest do odebrania wakacyjny numer miesięcznika formacyjnego „Różaniec”.

• Pod chórem znajdują się książki „Największy Cud” z objawieniami Catariny Rivas, na podstawie których powstał film, który jest prezentowany przed mszą św. w niedzielę.

• Bóg zapłać za Wasze ofiary na rzecz naszej parafii.

• W tygodniku IDZIEMY: „Masońskie tajemnice”, oraz „Kapłani w pasiakach” –  w 1213 obozach, które Niemcy przygotowali dla swoich przeciwników, zginęło też wielu kapłanów. GOŚĆ NIEDZIELNY: Drugi przystanek w cyklu wakacyjnym jest Leżajsk. Gigantyczna bazylika w niewielkim uśpionym miasteczku od wieków robi wrażenie na tych, którzy padają na kolana przed obrazem Matki Bożej Pocieszenia oraz o braciach Ratzingerach: dwie pasje, dwie drogi, jedno powołanie. A w najnowszym MIŁUJCIE SIĘ: „Przeżyłam śmierć kliniczną” oraz nawrócenie Emila Zoli – pisarza i mistrza loży masońskiej.

• OSP Glinianka zaprasza do oddawania dzisiaj krwi, między godz. 9.00 a 13.00. Krwiobus stoi przy strażnicy.