XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Scholastyka Kamińska z Górek

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Rok temu elewacja naszego kościoła została podwójnie zaimpregnowana. Jutro rozpocznie się impregnacja podłogi w kościele. Jest to zabieg, który powtarza się cyklicznie. Zwracamy się z prośbą do panów o pomoc w dniu jutrzejszym po mszy św. porannej w wyniesieniu ławek z kościoła, do pań zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu salki katechetycznej, gdzie od wtorku będzie się odprawiała msza św. do soboty włącznie.

• Na cmentarzu po odnowieniu bramy głównej, trwają prace przy malowaniu ogrodzenia cmentarnego.

• Poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę 22 lipca po wszystkich mszach św.

• Odpust parafialny na wspomnienie św. Wawrzyńca będziemy przeżywali w niedzielę 5 sierpnia.

• W tygodniku IDZIEMY „Caritas Polska nie przestaje pomagać Syrii, w GOŚCIU NIEDZIELNYM „Papież wzywa do modlitwy za chrześcijan na Bliskim Wschodzie”.