XIV Niedziela Zwykła – 4.07.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł

śp. Stanisław Bajera l. 56

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

• Na czas wakacji zostaje zawieszona niedzielna msza św. o godz. 12.45, sakrament Chrztu św. będzie udzielany na mszy św. o godz. 10.00. Zostają także zawieszone msze św. w kaplicach dojazdowych.

• Dziękujemy Pani Katarzynie Doman i Panu Jackowi Karolakowi za poświęcony czas na zorganizowanie i opiekę podczas wyjazdu Liturgicznej Służby Ołtarza do Krakowa i okolic.

• W tygodniku IDZIEMY: „Po co Kościołowi Synody” w GOŚCIU NIEDZIELNYM: z odwiedzinami u sióstr Karmelitanek.

• GOK w Wiązownie informuje iż w dniu 4 lipca w niedzielę w godzinach od 6:30 do 15:00 wystąpią utrudnienia w komunikacji, ze względu na organizację 41. Półmaratonu Wiązowskiego.