XIV Niedziela Zwykła – 7.07.2019

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Aleksandra Sarniak l. 94 z Porąb

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• W lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę mszy św. o 12.45. Sakrament Chrztu św. udzielany jest na mszy o godz. 10.00.

• Zapraszamy na szlak pielgrzymkowy na Jasną Górę z Grupą Biało-Złotą, od 5 do 14 sierpnia. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń lub bezpośrednio u ks. Proboszcza.

• Pan Wójt Gminy Dębe Wielkie, zwraca się z informacją do przedsiębiorców o ustawie regulującej zmiany cen energii elektrycznej. Bliższe informacje na ulotce pod chórem i na stronie gminnej.

• Ze względu na suszę i niski poziom wód gruntowych, na dzień dzisiejszy nie ma wody w pompie na cmentarzu.

• W tygodniku IDZIEMY: Fenomen Medjugorie, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM: o modlitwie o. Dolino „Jezu Ty się tym zajmij”.