XIX Niedziela zwykła – 7 sierpnia 2016

• W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności:

Śp. Henryk Białkowski l. 69 z Rzakty

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

• Serdecznie dziękujemy za ofiary na prace w kościele.
  • Dziękujemy panom z Dobrzyńca, Lipowa i Kopek za pomoc przy pracach porządkowych na cmentarzu.
  • Dzisiaj uroczystość Św. Wawrzyńca. Msze święte jak w każdą niedzielę. Suma i Procesja Eucharystyczna wokół kościoła o 11.30. O 19.00 zabawa taneczna na łące.Przed kościołem można oddać krew.

Przed kościołem Komitet Budowy Pomnika Dziecka Utraconego zbiera datki na realizację tego przedsięwzięcia.

• Od jutra rozpoczynamy remont ogrodzenia. Za utrudnienia w korzystaniu z parkingu przepraszamy.
  • W związku z pracami porządkowymi na cmentarzu przypominamy o konieczności przedłużania własności grobów co 20 lat. Do 1 września odbywa się to na starych zasadach.
  • Od poniedziałku do soboty włącznie – codzienne duchowe pielgrzymowanie msza święta o 19.30 i różaniec – zapraszamy.
  • Po raz pierwszy przybędzie do nas pielgrzymka z innej parafii. W sobotę 13.08 przybędzie do naszej parafii pielgrzymka z parafii w Dębe Wielkim na godzinę 19.00. Gorąco prosimy mieszkańców Górek, Porąb i Glinianki II o gościnne przyjęcie pielgrzymów – o przygotowanie picia i czegoś do jedzenia.