XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022

• W poniedziałek przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

• Zapraszamy na 42 WAPM, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę , od 5 do 14 sierpnia. Bliższe informacje w zakrystii.

• Bóg zapłać za ofiary na remont ogrodzenia przykościelnego.

• W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się zbiórka na budowę kaplicy w Tanzanii w ośrodku dla dzieci albinoskich, prowadzonym przez s. Loretanki i Stowarzyszenie Misji Afrykańskich.

• Wierzymy, że uwielbienie ma moc przemiany życia człowieka, bo niesie ono w sobie obecność Boga. Spotkaj się z Nim 28 sierpnia na łódzkiej Atlas Arenie. Zapraszamy na wyjazd autokarem na koncert „Chwała Mu” zapisy w zakrystii i pod numerem telefonu 661 217 803

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: z odwiedzinami u Benedyktynów, z racji jutrzejszego święta.

GOŚĆ NIEDZIELNY: kolejna płyta z Biblia Audio.

MIŁUJCIE SIĘ: Fulla Horak, filozof i ateistka, przeżyła gwałtowne nawrócenie, po którym doświadczała mistycznych spotkań z wieloma świętymi. Stojąc przed obrazem Jasnogórskim postawiła Maryi ultimatum.