XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła

śp Maria Przybylska l.66 z Glinianki

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

• W niedzielę 25 lipca we wspomnienie św. Krzysztofa, odbędzie się błogosławieństwo pojazdów. Tego dnia swoimi ofiarami, będziemy mogli wspomóc zakup środków transportu dla misjonarzy, którym zajmuje się organizacja misyjna Miva Polska.

• W tygodniku IDZIEMY: Kiedy dzieją się cuda? Modląc się o uzdrowienie fizyczne, trzeba prosić jednocześnie o łaskę wiary, pięknego Bożego życia. – mówi o. Zdzisław Kijas

w GOŚCIU NIEDZIELNYM: Życie łatwo przeistacza się w chaos. Od zagubienia i nerwowości może nas ocalić ład. Inspiracją dla porządkowania życia może być Reguła św. Benedykta. „Forma życia, która pochodzi z prawdziwych głębi, zawsze pozostanie aktualna” – twierdzi Benedykt XVI.

• Dzisiaj wspomnienie św. Benedykta.