XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020

• Pod chórem znajdują się książki „Największy Cud” z objawieniami Catariny Rivas, na podstawie których powstał film, który jest prezentowany przed mszą św. w niedzielę.

• Zapraszamy na Parafialne Kino Samochodowe w najbliższą sobotę na godz. 20.30. Przyjeżdżamy samochodami na łąkę przy kościele lub zabieramy ze sobą koc. Dźwięk będzie transmitowany na częstotliwości radiowej i bezpośrednio przy ekranie. Ofiary po projekcji będą przeznaczone na zakup licencji i remont świetlicy środowiskowej dla dzieci w Otwocku-Świdrze, prowadzonej przez Caritas naszej diecezji. Tytuł filmu jest niespodzianką.

• W niedzielę 26 lipca po każdej mszy św, odbędzie się poświęcenie pojazdów, z okazji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa patrona kierowców.

• W tygodniku IDZIEMY: Męski Różaniec to inicjatywa, która odpowiada na współczesny kryzys męskości. Pozwala na nowo odkrywać mężczyznom ich rolę w Bożym zamyśle oraz wywiad z ks. Dominikiem Chmielewskim, opiekunem duchowym męskiej wspólnoty Wojownicy Maryi GOŚĆ NIEDZIELNY: kolejny przystanek w cyklu wakacyjnym jest sanktuarium Matki Bożej Charłupskiej, której wizerunek znajduje się w otoczeniu orłów nawiązujących do wotów Jakuba Bema. A w najnowszym MIŁUJCIE SIĘ: „Przeżyłam śmierć kliniczną”

• Dziś odbywa się II tura wyborów prezydenckich. Nasi strażacy z OSP Glinianka zapraszają do udziału przy tej okazji do udziału w akcji ”Bitwa o wozy II”: Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.