XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli

śp. Krzysztof Chrzanowski l.76 z Rzakty

śp. Aleksandra Ładno l. 88 z Górek – pogrzeb w środę o godz. 10.00

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

• W lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę mszy św. o 12.45. Sakrament Chrztu św. udzielany jest na mszy o godz. 10.00.

• Zapraszamy na szlak pielgrzymkowy na Jasną Górę, z grupą Biało-Złotą, od 5 do 14 sierpnia. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń lub bezpośrednio u ks. Proboszcza.

• Poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę 28 lipca po każdej mszy św.

• Ze względu na suszę i niski poziom wód gruntowych, na dzień dzisiejszy nie ma wody w pompie na cmentarzu.

• W tygodniku IDZIEMY: Czym jest profanacja – wywiad z ks. bp. Adamem Bałabuchem, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM: Czym jest szkaplerz i jaka jest historia tego skrawka materiału z wizerunkiem Matki Bożej z Góry Karmel i Serca Pana Jezusa.