XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021

• Trwając w Roku Rodziny, zapraszamy w poniedziałek na 7.30 na mszę świętą w intencji dziadków i osób starszych z nabożeństwem przed Najświętszym Sakramentem.

• W sobotę 24 lipca zapraszamy na całodzienną pielgrzymkę do Gietrzwałdu, gdzie 160 razy objawiła się Matka Boża. Pod chórem znajduje się książka, dobrze nas przygotowująca do nawiedzenia tego miejsca. Zapisy w zakrystii.

• W niedzielę 25 lipca we wspomnienie św. Krzysztofa, odbędzie się błogosławieństwo pojazdów. Tego dnia swoimi ofiarami, będziemy mogli wspomóc zakup środków transportu dla misjonarzy, którym zajmuje się organizacja misyjna Miva Polska. A o godz. 11.30 zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. Ks Prob. Krzysztofa.

• Również w niedzielę 25 lipca po mszach o godz. 8.00 i 10.00 przy głównej bramie będzie znajdował się gminny punkt szczepień. Będzie możliwość przyjęcia szczepionki jednodawkowej.

• Na cmentarzu zakończył się kolejny etap budowy chodnika. Zostało położone 193 m2 kostki.

• W tygodniku IDZIEMY: „Czego oczekujemy od kapłanów” w GOŚCIU NIEDZIELNYM w wakacyjnym cyklu pielgrzymowania, miejsce śmierci błog. Ks. Jerzego.