XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019

• W lipcu i sierpniu nie ma w niedzielę mszy św. o 12.45. Sakrament Chrztu św. udzielany jest na mszy o godz. 10.00.

• Do końca lipca potrwają utrudnienia z parkowaniem przy kościele w związku z rozpoczęciem prac gminnych przy I etapie zagospodarowania centrum Glinianki.

• Zapraszamy na szlak pielgrzymkowy na Jasną Górę, z grupą Biało-Złotą, od 5 do 14 sierpnia. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń lub bezpośrednio u ks. Proboszcza.

• Poświęcenie pojazdów na św. Krzysztofa odbędzie się w niedzielę 28 lipca po każdej mszy św. Swoimi ofiarami wesprzemy akcję MIVA Polska, która zaopatruje misjonarzy w środki transportu w 34 krajach. Począwszy od rowerów  po ambulanse i traktory.

• W czwartek w dniu imienin śp. ks. Krzysztofa o godz. 7.30 zostanie odprawiona msza św. w Jego intencji

• Pod chórem znajduje się ulotka o oddaniu, zawierzeniu, poświęceniu Niepokalanemu Sercu Maryi.

• W tygodniku IDZIEMY: A może pielgrzymka?, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM: Kontynuacja wydarzenia „Różaniec do Granic” – już 14 września odbędzie się wielkie spotkanie modlitewne: „Polska pod Krzyżem”.