XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020

• W tym tygodniu został zdemontowany dzwon poświęcony Matce Bożej i został przetransportowany do Przemyśla do pracowni ludwisarskiej – Felczyńscy, najstarszej w Polsce, gdzie zostanie poddany renowacji. Dziękujemy Drodzy Parafianie za Wasze pozytywne wypowiedzi na temat ufundowania brakujących dzwonów do naszej świątyni. Ks. Proboszcz czeka teraz na ofertę odnośnie tego przedsięwzięcia.

• 1.08.2020 – pierwsza sobota miesiąca, czas naszego duchowego wotum dziękczynnego za koronację obrazu M.B. Glinieckiej.

– 7.30 – msza św.

– po mszy św. Różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

Ostatni numer miesięcznika formacyjnego „Różaniec” jest wydaniem wakacyjnym i kolejny będzie w miesiącu wrześniu.

• Zapraszamy na kolejne Parafialne Kino Samochodowe w sobotę 1 sierpnia na godz. 20.30. Przyjeżdżamy samochodami na łąkę przy kościele lub zabieramy ze sobą koc. Dźwięk będzie transmitowany na częstotliwości radiowej i bezpośrednio przy ekranie. Ofiary składane po projekcji będą przeznaczone na opłacenie licencji i remont świetlicy środowiskowej dla dzieci w Otwocku-Świdrze, prowadzonej przez Caritas naszej diecezji. Tytuł filmu jest niespodzianką.

• Dzisiaj po każdej mszy św, odbędzie się poświęcenie pojazdów, z okazji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa patrona kierowców. Ofiarami wspieramy organizację Miva Polska, która pomaga w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

• W tygodniku IDZIEMY: Był po św. Janie Pawle II najwyżej w hierarchii Kościoła postawionym Polakiem,, wspomnienie śp. Kardynała Zenona Grocholewskiego. GOŚĆ NIEDZIELNY: W cyklu wakacyjnym z odwiedzinami w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej.