XVII Niedziela Zwykła – 30.07.2017

• Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę 5-14 sierpnia z grupą Biało-Złotą, której przewodnikiem jest nasz ks. Proboszcz. Szczegółowe informacje u ks. Piotra i na parafialnym facebook’u oraz na plakacie przed kościołem. To już ostatnia szansa.
  • Odpust parafialny na św. Wawrzyńca w niedzielę 6 sierpnia. Msza św. odpustowa o godz. 11.30, której będzie przewodniczył ks. Jakub Korczak – wykładowca języków starożytnych w seminarium Diecezji Warszawsko- Praskiej i Siedleckiej.
  • W tym tygodniu przypadają:

– pierwszy piątek miesiąca – msza św. wypominkowa o 7.30 – spowiedź przed mszą, po południu msza o 18.00 – spowiedź od 17.00

– pierwsza sobota miesiąca – msza św. o 7.30, po mszy różaniec wynagradzający

• 1 sierpnia przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Polecamy Bożemu Miłosierdziu poległych za Ojczyznę.
  • Abp Henryk Hoser zaprasza na Dożynki Diecezjalne, które odbędą się w Wołominie 27 sierpnia o godz. 13.30. Odbędzie się również konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.
  • Bóg zapłać za ofiary wsi Rzakta na koronację obrazu, jak również ofiarodawcom indywidualnym.
  • W imieniu naszej gminy zapraszamy do udziału w projekcie, którego celem jest inspirowanie społeczności lokalnej, a zwłaszcza młodzieży w wieku 15-20 lat, w dziedzinie innowacji społecznej oraz przedsiębiorczości. Bliższe informacje na ulotkach pod chórem.
  • Starosta Powiatu Otwockiego serdecznie zaprasza na powiatowy piknik i jarmark ludowy na rzecz dzieci z Hospicjum Promyczek. Spotykamy się 15 sierpnia w Kątach k/ Kołbieli.

——————————————————

Wakacyjny porządek nabożeństw: