XXII Niedziela zwykła – 28 sierpnia 2016

• Dziękujemy wszystkim organizatorom za zorganizowanie w naszej parafii kina samochodowego.

• W czwartek 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza święta na rozpoczęcie roku o 8.15 dla dzieci ze szkoły podstawowej i dla młodzieży z gimnazjum. W tym dniu przypada również 77 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętamy w tym dniu o modlitwie za obrońców naszej Ojczyzny.
  • W tym tygodniu przypadają:

Pierwszy piątek miesiąca

– msza św. wypominkowa o 7.30 (spowiedź od 7.00), następnie adoracja Najświętszego Sakramentu.

– Msza św. wieczorna o 18.00 (spowiedź od 17.30)

Pierwsza sobota miesiąca – msza święta o 7.30, a po niej różaniec.

• W najbliższą niedzielę 4 września – w Rzakcie dożynki gminno-parafialne.

Uroczystość rozpocznie się mszą o 14.00 w Rzakcie. W związku z tym nie będzie mszy o 12.45. „Normalny” rozkład mszy od niedzieli 11.09.

• Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną śladami Jana Pawła II – 24-25 września (Zakopane, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska). Zapisy u ks. Piotra.
  • Prosimy o bezpieczne i godne zachowanie na terenie przykościelnym.
  • Serdecznie dziękujemy ks. Klaudiuszowi. Życzymy mu siły i opieki bożej w pracy misyjnej na Filipinach. Wesprzyjmy go modlitwą.