XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł

śp Stanisław Zawadka l.63 z Bolesławowa.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

• W środę 1 września przypada 82 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach wojny i prośmy Boga o pokój na świecie.

1 września o  godz. 9.30 msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi szczególnie w pierwszy piątek miesiąca.

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy czwartek miesiąca

– o godz. 7.30 msza św. z intencją od Rycerstwa św. Maksymiliana

– od 23.00 do północy – Godzina Święta, nocna adoracja w ciszy Jezusa Eucharystycznego

pierwszy piątek miesiąca

– o 7.30 – msza św. wypominkowa wraz z spowiedzią

– od 17.00 – spowiedź św. – 2 kapłanów

– o 18.00- msza św.

– od 8.00 – 21.00 – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Na ołtarzu bocznym znajduje się lista adoracyjna, na którą się zapisujemy dla zapewnienia ciągłości adoracji. Od 19.00 do 21.00, adorację poprowadzi Wspólnota Oblubienicy Ducha Świętego.

W pierwszy piątek 3.09 rozpoczniemy Nowennę przed beatyfikacją sług bożych kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej, która będzie odmawiana w tygodniu na każdej mszy św., a w niedzielę na mszy św. o godz.10.00.

W pierwszy piątek 3.09 ksiądz uda się z Sakramentami św. do chorych.

pierwsza sobota miesiąca

Czas naszego duchowego wotum dziękczynnego za koronację obrazu M.B. Glinieckiej.

– o 7.30 msza św.

– po mszy św. Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

Jest do odebrania nowy numer miesięcznika formacyjnego „ Różaniec”

• W niedzielę 5 września zapraszamy Rodziców dzieci przystępujących do pierwszej komunii, na godz. 19.00 na spotkanie w sprawie przyszłorocznej I Komunii św.

• W piątek 10 września o godz. 19.00, zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne.

• Za tydzień w niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek, na Katolicki Ośrodek Adopocyjny.

• W tygodniku IDZIEMY o zbliżającej się beatyfikacji kard. S. Wyszyńskiego i matki  E.R.Czackiej, w GOŚCIU NIEDZIELNYM: „W czasie II wojny światowej Niemcy deportowali do pracy przymusowej ok 1,5 mln dzieci”. Dla najmłodszych nowy numer MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.