XXIII Niedziela Zwykła – 4.09.2022

• Dzisiaj na mszy św. o godz. 10.00 będziemy modlili się za ks. Grzegorza z racji Jego wczorajszych imienin.

• Dzisiaj nasi parafianie udają się na Diecezjalne Spotkanie Rodzin, w parafii pod wezwaniem św. Jana Pawła II w Radzyminie.

Pragniemy doświadczyć wspólnoty rodzin naszej diecezji oraz uroczyście zakończyć Rok Rodziny Amoris Laetitia. Odjazd autokaru 12.30.

• W czwartek 8.09 przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny święto Narodzenia NMP. Msze św. z obrzędem błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion o 7.30 i 18.00.

• W sobotę 10.09 przypada V rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Glinieckiej, msza św. dziękczynna w niedzielę 11.09 o godz. 10.00.

• W niedzielę 11.09 Siostry Loretanki zapraszają na odpust do Loretto, gdzie wystąpi nasz parafialny zespół Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego.

• Parafia Grzebowilk zaprasza na festyn 11.09. Szczegóły na plakacie w gablocie.

• W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

• Zapraszamy na VI Ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie, które odbędzie się w sobotę 17.09. Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii i u Pań katechetek.

• Pan Borys zaprasza na spotkania chóru parafialnego w środy o godz. 19.00, zapraszamy chętnych, podobnie schola zaprasza chętne dzieci do wspólnego śpiewu na mszy o godz. 11.30.

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Na skale czy na piasku? O coraz większej ilości wspólnot powstających w Kościele w Polsce,

GOŚĆ NIEDZIELNY: Wspomnienie papieża Jana Pawła I

• Z naszej wspólnoty parafialnej, odszedł do Boga Ojca

śp Kazimierz Młot l.97 z Józefowa

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.