XXIII Niedziela zwykła – 4 września 2016

• Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii ks Jana Barana z Centrum Formacji Misyjnej, który będzie przez najbliższy rok pomagał w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii.
  • Dziękujemy serdecznie wszystkim ofiarodawcom wspierającym prace w naszej parafii.
  • W najbliższą niedzielę przedstawione zostaną koncepcje związane z koronacją Matki Bożej Glinieckiej.
  • Dziś mszą o 14.00 w Rzakcie rozpoczniemy dożynki. Zapraszamy.
  • Prosimy potwierdzać zamówione intencje przynajmniej tydzień przed zamówionym terminem.
  • W czwartek 8.09 przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Święto  Matki Bożej Siewnej). O 7.30 Godzinki, msze o 8.00 i o 18.00. W tym dniu święcimy ziarno.
  • W środę o 19.00 po mszy św. spotkanie osób, które brały udział w Seminarium Odnowy Wiary i chciałyby pozostać we wspólnocie, pochylać się nad Słowem Bożym.
  • Zapraszamy rodziców z dziećmi z klas III do zapisywania dzieci do Pierwszej Komunii. Zapisy u ks. Proboszcza od przyszłej niedzieli.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną śladami Jana Pawła II – 24-25 września (Zakopane, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska). Zapisy u ks. Piotra.
  • Służbę liturgiczną zapraszamy na spotkanie informacyjne po wakacjach w najbliższą sobotę o 10.00.