XXIII Niedziela Zwykła – 5.09.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli

śp Tadeusz Gańko l.63 z Górek

śp Ryszard Krupa l. 89 z Lipowa

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

• Dzisiaj zapraszamy Rodziców dzieci pierwszokomunijnych na godz. 19.00 na spotkanie w sprawie przyszłorocznej I Komunii św.

• We wtorek przypada 90 rocznica śmierci bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego.

• W środę przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny święto Narodzenia NMP.

Msze św. z obrzędem błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion o 7.30 i 18.00.

• W piątek 10.09 o godz. 19.00, zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne.

• W sobotę 11.09 zapraszamy na wyjazd na V Ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie. Plan na naszej stronie parafialnej. Zapisy w zakrystii i u Pań Katechetek.

• W niedzielę 12.09 Kościół w Polsce, będzie przeżywał beatyfikacje kard. S Wyszyńskiego i M Czackiej.

Msza o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji dziękczynnej za beatyfikację i w IV rocznicę koronacji wizerunku Matki Bożej Glinieckiej. Po mszy zapraszamy wraz z uczniami i dorosłymi na spotkanie dziękczynne.

• Pan Borys zaprasza na spotkania chóru parafialnego w środy o godz. 19.00, zapraszamy chętnych, podobnie schola zaprasza chętne dzieci do wspólnego śpiewu na mszy o godz. 11.30.

• W przyszłą niedzielę 12.09 taca przeznaczona jest na seminarium duchowne naszej diecezji.

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

• W tygodniku IDZIEMY o roli Prymasa Tysiąclecia dla Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, w GOŚCIU NIEDZIELNYM: Jak nauczyć się karmić Bogiem w życiu, które mamy na co dzień. Dla najmłodszych nowy numer MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.