XXIII Niedziela Zwykła – 8.09.2019

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli

śp. Zdzisław Skóra l. 56 z Glinianki

śp. Aleksandra Kobza l. 88 z Glinianki (pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.00)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Piotr Nicińskiego z archidiecezji łódzkiej, który przygotowuje się do wyjazdu na misje w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie. Będzie w tym czasie formacyjnym pomagał w naszej parafii. Oddajemy księdza pod opiekę Matki Bożej Glinieckiej.

• Dzisiaj o 19.00 zapraszamy rodziców dzieci I Komunijnych na spotkanie organizacyjne. Rodzice otrzymają deklaracje, a dzieci indeksy na początek przygotowań.

• Wyjazd na wydarzenie „Polska pod Krzyżem” we Włocławku, w najbliższą sobotę 14 września w Święto Podwyższenia Krzyża o godz. 6.00.

• Również w sobotę 14 września wyjazd do Niepokalanowa na III Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci o godz. 7.45.

• W tygodniku IDZIEMY „Na tamie we Włocławku” – miejscu męczeńskiej śmierci blog. Ks. Jerzego Popiełuszki. W GOŚCIU NIEDZIELNYM o trzeciej podróży apostolskiej do krajów Afryki papieża Franciszka.