XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019

• 18 września w środę przypada święto św. Stanisława Kostki.

Msze o 7.30 i o 18.00 – msza w intencjach zbiorowych.

• W sobotę 21 września przypada święto św. Mateusza Ewangelisty.

Msze o godz. 7.30 i 8.00.

• Zapraszamy na Święto Sójki Glinieckiej w niedzielę 22 września na godz. 14.00 do Izby Regionalnej.

• Bóg zapłać tym wszystkim, którzy pojechali dwoma autokarami do Włocławka na wydarzenie „Polska po Krzyżem”, modląc się tam za naszą Ojczyznę. Dziękujemy również naszym dzieciom i Paniom Katechetkom za modlitwę w Niepokalanowie w czasie III Ogólnopolskiego Spotkania Dzieci.

• Zapraszamy na weekendowe rekolekcje organizowane w Domu Rekolekcyjnym Księży Pallotynów w Otwocku:
    • 11-13.10 – rekolekcje maryjne.
    • 25-27.10 – rekolekcje „Przebaczenie uzdrowienie”.
    • 22-24.11 – weekend formacyjny o charyzmacie proroctwa
    • 29.11-1.12 – rekolekcje małżeńskie

Więcej informacji na stronie internetowej Domu Rekolekcyjnego pallotyni-otwock.pl oraz na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.

• Kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 29 września o godz. 19.00

• Parafia w Śródborowie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które podobnie jak w naszej parafii prowadzone będzie przez Witka Wilka. Początek 24 września, godzina 19.00.

• Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.