XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2022

• Z okazji V rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Glinieckiej, dzisiaj zostanie odprawiona msza św. dziękczynna o godz. 10.00.

• Parafia Grzebowilk zaprasza dzisiaj na festyn. Szczegóły na plakacie w gablocie.

• W przyszłą niedzielę zapraszamy na Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się na pl. Zamkowym o godz. 11.00.

• W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża.

Zapraszamy na VI Ogólnopolskie spotkanie dzieci w Niepokalanowie, które odbędzie się w sobotę 17 września. Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii i u Pań katechetek

• Na stoliku z prasą:

Idziemy: Było narodowym sanktuarium i pierwszą duchową stolicą Polski, zanim stała się nią Jasna Góra. Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego w Górach Świętokrzyskich wraca powoli do dawnej świetności.

Gość Niedzielny : od więzienia do kapłaństwa: świadectwo nawrócenia Piotra Bortkiewicza z Giżycka.