XXIV Niedziela Zwykła – 12.09.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła

ś.p. Stanisława Kostrzewa l. 80 z Woli Karczewskiej

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

• We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża, a w sobotę św. Stanisława  patrona Polski.

• W naszej parafii będziemy gościli ks Krzysztofa Kasprzaka, który na co dzień posługuje w Tanzanii, a jest związany z naszą parafią czasem rocznej posługi, gdy przygotowywał się w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć Jego dzieło misyjne ofiarami do puszek po każdej mszy św.

• Zapraszamy na rekolekcje maryjne zelatorów kół Żywego Różańca w Loretto, pod hasłem: „Uciśnionych Nadziejo, do Syna swego nas prowadź” – 24-26 września; zapisy do 15 września. Bliższe informacje w zakrystii.

• Zapraszamy narzeczonych na weekendowy kurs przedmałżeński organizowany w Loretto w październiku i listopadzie. Szczegóły na naszej stronie parafialnej.

• Zapraszamy na warsztaty terapeutyczne „12 kroków ku pełni życia” u księży pallotynów w Otwocku. Informacje na tablicy ogłoszeń.

• Zapraszamy do udziału w Narodowym Marszu Życia i Rodziny 19 września 2021 roku, rozpoczęcie na pl. Zamkowym

• W tygodniku IDZIEMY i w GOŚCIU NIEDZIELNYM o nowych błogosławionych oraz numer specjalny Gościa Niedzielnego: 100 stron „ Prymas i Róża”