XXIV Niedziela Zwykła 13.09.2015

• W najbliższy piątek tj.18.09 planowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Zapisy w zakrystii u księdza Piotra.
  • W najbliższą sobotę 19.09.15 odbędzie się rajd rowerowy ministrantów i ministrantek naszej parafii do Sanktuarium w Wielgolesie.
  • W następną sobotę tj. 26.09 ministranci i ministrantki wyjeżdżają na XIII Diecezjalny Zlot Służby Liturgicznej w Wyższym Seminarium Duchownym na Tarchominie.
  • Rodziców dzieci z klas III prosimy o zapisanie dzieci na przygotowanie do I Komunii Świętej. Zapraszamy rodziców z dziećmi w godzinach urzędowania kancelarii. Zapisy trwają do końca września. Pamiętajmy, że przygotowanie duchowe do uroczystości I Komunii Świętej jest o wiele ważniejsze od spraw organizacyjnych.
  • W niedzielę 4 października po mszy świętej wieczornej będzie spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Na tym spotkaniu rodzice dokonają wyboru terminu I Komunii Świętej z dwóch możliwych terminów: sobota 14 maja lub niedziela 15 maja.
  • Od pierwszego piątku października przyjmowane będą intencje mszalne na rok 2016.
  • Serdecznie zapraszamy na rekolekcje, które odbędą się w dniach 12-14 października. Rekolekcje będą rozpoczynały się mszą świętą o 18.00. Szczególnie zapraszamy rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I komunii świętej, młodzież gimnazjalną z klas II i III, która przygotowuje się do bierzmowania.
  • Kancelaria czynna jest: w środy 8.00 – 9.00, 17.00-18.30, oraz w soboty 8.00-10.00
  • Od 1 października nastąpi zmiana w godzinie mszy świętej wieczornej: zarówno w dni powszednie jak i w niedzielę msze święte popołudniowe odprawiane będą o 18.00. Godzina ta będzie utrzymana również w następnych miesiącach. Zarówno nowenna w środę jak i msze święte w pierwsze czwartki i piątki oraz msze wieczorne w niedzielę będą odbywały się o 18.00.
  • Od października w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 18.00 będzie odprawiana msza święta w intencji powołań kapłańskich i Nowenna do św. Józefa oraz godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Już dziś serdecznie zapraszamy!
  • Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Józefowa za ofiarę na spłatę nowych organów do naszego kościoła.