XXIX Niedziela zwykła – 16 października 2016

• Zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o 17.30. W soboty Różaniec o 8.00. W niedzielę odmawiamy dziesiątkę różańca po każdej mszy świętej.
  • W środę 19 października wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  • W najbliższą sobotę 22 października będziemy obchodzić wspomnienie liturgiczne świętego Jana Pawła II. Msze święte o 7.30 i o 9.00. Będzie można oddać hołd relikwiom świętego Jana Pawła II.
  • 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia msze święte o 8.0 i 10.00 w kościele, o 12.00 msza na cmentarzu i poświęcenie nagrobków.

1 listopada będzie również zmieniona organizacja ruchu w okolicach cmentarza (dojazd do cmentarza od strony Lipowa – jeden kierunek do cmentarza, wyjazd z cmentarza w kierunku Kopek i Malcanowa oraz w kierunku Glinianki – również jeden kierunek). Prosimy o dostosowanie się do tych zmian.

• Przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe. Można składać również intencje za zmarłe Mamy na zbiorowe msze gregoriańskie, które zaczną się 21 listopada br.
  • Przyjmowane są też intencje na następny rok 2017.