XXIX Niedziela Zwykła 18.10.2015

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w rekolekcjach oraz tym, którzy uczestniczyli w ich przygotowaniu w sposób szczególny Radzie Duszpasterskiej i ks. Piotrowi.
  • W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb św. p. Henryka Kobzy l.91 z Rzakty.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym – Amen
  • Zapraszamy na różaniec – w dni powszednie o 17.30
          • – w soboty o 8.00,
          • – w niedziele po każdej mszy świętej jedna dziesiątka.
  • Ministranci będą przez kolejne trzy niedziele sprzedawać znicze. Dochód przeznaczony będzie na fundusz ministrancki.
  • Od tej niedzieli przyjmujemy wypominki roczne i jednorazowe.
  • Prosimy o zachowanie porządku na cmentarzu. Śmieci (plastiki, szkło, sztuczne kwiaty itp.) należy wyrzucać do kontenerów, a nie obok nich. Liście i ziemię można skompostować.
  • Prosimy również o przedłużenie dzierżawy grobów. Na grobach bezimiennych pojawiły się tabliczki z prośbą o kontakt z kancelarią w celu wyjaśnienia sytuacji prawnej danego miejsca. Jeżeli nie będzie odzewu w sprawie tych tabliczek, to w razie potrzeby te groby będą powtórnie wykorzystane.
  • W poniedziałek wspomnienie Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – rano i po południu msza święta z ucałowaniem relikwii. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  • Zapraszamy do przyłączenia się w inicjatywę powstania Miejsca Pamięci Dzieci Nienarodzonych na naszym cmentarzu. Wszystkich zainteresowanych inicjatywą prosimy o kontakt mailowy: xxxx@xxxx lub telefoniczny 502879380. Wkrótce w tej sprawie ogłoszonych będzie więcej informacji.
  • Ksiądz Biskup po powrocie z Synodu podejmie decyzję w sprawie kaplicy w Józefowie.