XXIX Niedziela Zwykła – 21.10.2018

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku:

– poniedziałek-piątek – różaniec o 17.15, następnie msza św.

– sobota – różaniec po mszy św. porannej

– niedziela – dziesiątek różańca po każdej mszy.

Podczas Różańca dzieci, w roku 160 rocznicy objawień Matki Bożej w Lourdes, przypomną sobie ich historię i co przez Bernadette przekazała Matka Najświętsza.

• Pielgrzymka dziękczynna do Leśniowa i Częstochowy, za nasze sierpniowe pielgrzymowanie, odbędzie się w sobotę 27 października. Wyjazd z Glinianki o godz. 5.30. Będzie to długi dzień, zatem zaplanowany jest też wspólny obiad.

• Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 28 października o 19.00.

• Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o odbiór dokumentu ubezpieczeniowego w zakrystii.

• Bóg zapłać Panom z Rycerstwa św. Maksymiliana Kolbe za czas wspólnej modlitwy w seminarium duchownym w Ołtarzewie na święceniach diakonatu oraz w Niepokalanowie.

• W zakrystii przyjmowane są Wypominki roczne i jednorazowe

• Dzisiaj niedziela statystyczna, czyli odbywa się liczenie wiernych przystępujących do Komunii św. i uczestniczących w mszy św.

• Dziś odbywają się wybory samorządowe, zapraszamy do urn, żeby wypełnić swój obowiązek odpowiedzialnego Polaka.

• Zapraszamy na koncert patriotyczny do restauracji Soplicówka w najbliższy piątek 26.10. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.

• W tygodniku IDZIEMY: Z Ewangelią na peryferie, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM: Nie można przyjmować Komunii św. w stanie grzechu ciężkiego. Konsekwencją takiego postepowania jest zaciągnięcie kolejnego grzechu na własne sumienie. Jest także nowy dwumiesięcznik „MIŁUJCIE SIĘ”