XXV Niedziela zwykła –18 września 2016

• W najbliższą środę msza święta z okazji Tygodnia Wychowania. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników naszych szkół oraz pracowników innych szkół mieszkających na terenie naszej parafii na mszę o 18.00 w ich intencji.
  • W sobotę o 3.30 wyjazd na pielgrzymkę „Śladami Jana Pawła II”.
  • Zapraszamy rodziców z dziećmi z klas III do zapisywania dzieci na przygotowanie do Pierwszej Komunii. Zapisy u ks. Proboszcza w niedzielę po mszach lub w godzinach pracy kancelarii..
  • Od I piątku miesiąca października nastąpi „otwarcie” książki z intencjami na następny rok 2017.
  • Przy ołtarzu bocznym są wystawione propozycje sukien dla MB Glinieckiej.
  • Zakończono prace przy odbudowie płotu kamiennego. Za wszystkie ofiary na spłacenie tych prac dziękujemy.
  • 1 października zapraszamy ministrantów i służbę liturgiczną na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Zapisy u ks Piotra.
  • W pierwszą niedzielę października (2.10) przed mszą o 18.00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (III klasy gimnazjum i I klasy szkół ponadgimnazjalnych). A po mszy o 18.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.