XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2017

• Zapraszamy do wzięcia udziału w inicjatywie Różaniec do granic. Wyjazd 7 października. Bliższe informacje za tydzień. W naszej parafii spotykamy się w kościele o 14.00 na odmówienie 4 części różańca
  • Książka intencji na 2018 rok, będzie otwarta od pierwszej soboty października (tj od 7.10).
  • Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku w naszej świątyni:

– od poniedziałku do piątku  o 17.15. Po różańcu msza św. o 18.00.

– w soboty po mszy św. porannej

– w niedziele dziesiątek różańca po każdej mszy.

• W niedzielę 1 października po mszy świętej o 18.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie . Do końca listopada zapraszamy rodziców dzieci klas trzecich – które będą przygotowywały się do Pierwszej Komunii świętej, do kancelarii i zakrystii do zapisywania swoich dzieci. Tak jak to było w ubiegłych latach.
  • W poniedziałek 2 października na nabożeństwie różańcowym  dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają różańce.
  • Powstała już w połowie nowa Róża Różańcowa rodziców modlących się za swoje dzieci. Rodziców chętnych do jej dopełnienia zapraszamy do zakrystii.
  • Pamiątkowe wizerunki z koronacji MB, można dzisiaj nabyć w naszej kawiarni parafialnej.
  • Pod chórem prasa katolicka:  Tygodnik: Idziemy, Gość Niedzielny i dla dzieci Mały Gość.