XXVI Niedziela zwykła –25 września 2016

• W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Rokickiego z Górek.
  • Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen
  • W tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko w poniedziałek rano. W sobotę będzie nieczynna.
  • W najbliższą sobotę – 1 października wyjazdy ministrantów i służby liturgicznej na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Szczegóły u ks. Piotra.
  • Zapraszamy rodziców z dziećmi z klas III do zapisywania dzieci na przygotowanie do Pierwszej Komunii. Zapisy u ks. Proboszcza w niedzielę po mszach lub w godzinach pracy kancelarii.
  • W pierwszą niedzielę października (2.10) przed mszą wieczorną – o  17.00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (III klasy gimnazjum i I klasy szkół ponadgimnazjalnych). A po mszy – ok 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  • Od I piątku miesiąca października nastąpi „otwarcie” książki z intencjami na następny rok 2017.
  • Zapraszamy na Jasną Górę – 15 października, na Wielką Pokutę za wszystkie grzechy popełnione w Polsce – na wielką modlitwę za grzechy osobiste i całego narodu. Wydarzenie organizowane jest przez osoby świeckie. Więcej o wydarzeniu na www.wielkapokuta.pl. Organizowany jest wyjazd z naszej parafii, zapraszamy do zapisywania się.
  • Przy ołtarzu bocznym są wystawione propozycje sukien dla MB Glinieckiej. W związku z planowaną koronacją MB Glinieckiej w maju 2017 roku planowana jest w naszej parafii Wielka Nowenna Pompejańska. Prosimy chętnych do zaangażowania się w duchowe przygotowanie do koronacji o przemyślenie czynnego udziału w tej nowennie. Więcej o nowennie można przeczytać na www.pompejanska.rosemaria.pl.