XXVII Niedziela Zwykła – 2.10.2022

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku.

W naszej świątyni Różaniec

– od poniedziałku do piątku – 17.15 następnie msza św.

– w sobotę po mszy św. Porannej

– w niedzielę dziesiątek różańca po każdej mszy.

Podczas Różańca dzieci otrzymają planszę, zachęcającą do wytrwałego uczęszczania na wspólny Różaniec o który prosiła Matka Najświętsza.

Do odebrania jest nowy numer miesięcznika formacyjnego Różaniec.

• Dzisiaj o godź 19.00, odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

Jutro dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają swoje poświęcone różańce.

• We wtorek przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

• W środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej – o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

• Pierwszy czwartek miesiąca

– 7.30 msza św. w intencji kapłanów, od Rycerzy św. Maksymiliana,

– 23.00-00.00 Godzina Święta. Nocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do północy.

• Pierwszy piątek miesiąca w pt Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

– 7.30 – msza św. wypominkowa, wraz ze spowiedzią,

– od 17.00 – spowiedź -2 kapłanów

– 18.00 – msza św.

– 8.00 – 20.30 – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Na ołtarzu bocznym znajduje się lista adoracyjna, na którą się zapisujemy dla zapewnienia ciągłości adoracji. Od godz. 19.00 do 20.30 adoracja będzie prowadzona przez młodzież pielgrzymkową

Tego dnia ks. Proboszcz uda się z Sakramentami do chorych.

• Otwarcie książki z intencjami na 2023 rok , odbędzie się w przyszłą sobotę od godz. 09.00 w zakrystii.

• Zapraszamy do Bydgoszczy na Ogólnopolskie spotkanie formacyjne dla mężczyzn. Informacje w zakrystii.

• Za tydzień taca jest przeznaczona na Dom Świętej Siostry Faustyny.

• Na niedzielę 9 października )za tydzień) zaplanowane zostało badanie niedzielnych praktyk religijnych.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Najważniejsze cuda różańcowe przypomina Irena Świerdzewska.

GOŚĆ NIEDZIELNY: wywiad z kard. Konradem Krajewskim, który opowiada o swojej ostatniej wizycie na Ukrainie