XXVII Niedziela Zwykła – 7.10.2018

• Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku:

– poniedziałek-piątek – różaniec o 17.15, następnie msza św.

– sobota – różaniec po mszy św. porannej

– niedziela – dziesiątek różańca po każdej mszy.

Podczas Różańca dzieci, w roku 160 rocznicy objawień Matki Bożej w Lourdes, przypomną sobie ich historię i co przez Bernadette przekazała Matka Najświętsza.

• Bóg zapłać Ofiarodawcom, za Wasze dary na rzecz remontu ogrodzenia.

• W najbliższą środę 10 października, nasza Wspólnota Oblubienicy Ducha Świętego, zaprasza na godz. 19.00 na wspólną modlitwę. W planie konferencja o Duchu Świętym i modlitwa o wylanie Darów Ducha Świętego.

• Zapraszamy na Pielgrzymkę Żywego Różańca 13 października w sobotę do Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 8.30.

• W najbliższą niedzielę 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Msza św. w intencji naszych nauczycieli o godz. 18.00, a następnie pracowników oświaty ks. Proboszcz zaprasza na plebanię na wspólną herbatę.

• Zapraszamy na pielgrzymkę dziękczynną za nasze sierpniowe pielgrzymowanie. W sobotę 27 października udamy się do Leśniowa i Częstochowy. Zapisy w zakrystii.

• Osoby, które się zapisały na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, w terminie 14-21 marca, zapraszamy do zakrystii po szczegółowe informacje.

• Otwarcie książki z intencjami na 2019 rok w sobotę 20 października od godz. 9.00.

• W tygodniku IDZIEMY: O cechach kultu maryjnego i modlitwy różańcowej w Medjugorie – mówi abp. Hoser, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM Różaniec to modlitwa także dla mężczyzn – przekonują panowie, którzy odmawiają go codziennie, oraz dodatek w formie pięknego filmu fabularnego, opartego na faktach: „Sprawa Chrystusa”. Zachęcamy do lektury, jak również rodzinnego kina.