XXVIII Niedziela Zwykła – 10.10.2021

• Dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Ofiarami do puszek można wesprzeć stypendia naukowe dla młodzieży z małych miejscowości, w ramach fundacji: Dzieło Nowego Tysiąclecia.

• W czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej zapraszamy pracowników naszej Oświaty na różaniec o 17.15 i mszę św. w Waszej intencji, a następnie na agapę na plebanię.

• Na całym świecie 15 października (piątek) obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego, dzień szczególnej pamięci o dzieciach zmarłych przed narodzinami i o ich rodzinach. Zapraszamy do nawiedzenia pomnika dziecka utraconego na naszym cmentarzu i pamięci modlitewnej.

• W niedzielę 17 października odbędzie się w Warszawie Procesja Różańcowa za Polskę. Początek o 12.30 w katedrze Warszawsko-Praskiej.

• W zakrystii przyjmowane są Wypominki roczne i jednorazowe. A na stoliku z prasą znajdują się kartki do zapisania wypominek.

• W parafii św. Wincentego a Paulo w Otwocku rozpoczyna się cykl konferencji przedślubnych dla narzeczonych. Rozpoczniemy 15 października (piątek) o godz. 19.00 w domu parafialnym. Katechezy prowadzą świeccy i kapłani z naszego dekanatu.

• Osoby prowadzące handel przy naszym cmentarzu w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych, zapraszamy do kontaktu z księdzem Proboszczem w sprawie rezerwacji miejsc i opłaty „śmieciowej”.

• W niedzielę 24 października zapraszamy na wyjazd do kina na film „Fatima” o godz. 13.40 – zapisy w zakrystii, a wieczorem na kolejne spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania o godź. 19.00.

• GOK Wiązowna i parafia w Wiązownie zapraszają na rodzinny rajd rowerowy.

• W tygodniku IDZIEMY św. Jan Paweł II o godności człowieka, w GOŚCIU NIEDZIELNYM: o Dniu Dziecka Utraconego.