XXVIII Niedziela zwykła – 9 października 2016

• Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Siwianki i ofiarodawcom indywidualnym za ofiary na rzecz prac w kościele.
  • Rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na Różaniec od poniedziałku do piątku o 17.30. W soboty Różaniec o 8.00. W niedzielę odmawiamy dziesiątkę różańca po każdej mszy świętej.
  • Dzisiaj Niedziela Papieska – z tej okazji przed kościołem w całej Polsce zbierane są ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – która wspomaga najzdolniejszą młodzież z najuboższych rodzin.
  • Przyjmowane są intencje na następny rok 2017.
  • Zapraszamy na Jasną Górę – 15 października, na Wielką Pokutę za wszystkie grzechy popełnione w Polsce – na wielką modlitwę za grzechy osobiste i całego narodu. Wydarzenie organizowane jest przez osoby świeckie. Więcej o wydarzeniu na www.wielkapokuta.pl. Organizowany jest wyjazd z naszej parafii, zapraszamy do zapisywania się. Pierwszy autokar wyjeżdża o 6.00, drugi o 5.45 – oba spod kościoła.
  • Znamy już datę koronacji Matki Boże Glinieckiej – uroczystość odbędzie się 10 września 2017 r. Z kolei 9 listopada 2017 planowane jest Nawiedzenie parafii przez kopię Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Przyszły rok w naszej parafii pragniemy poświęcić Matce.