XXX Niedziela zwykła – 23 października 2016

• W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności

śp. Janusz Ekert l.60 z Glinianki

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

• Zapraszamy na różaniec od poniedziałku do piątku o 17.30. W soboty różaniec o 8.00. W niedzielę odmawiamy dziesiątkę różańca po każdej mszy świętej.
  • 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia msze święte o 8.00 i 10.00 w kościele, o 12.00 msza na cmentarzu i poświęcenie nagrobków. Pamiętajmy, że najcenniejszym darem dla zmarłych jest nasza za nich modlitwa.

Od 29.10 do 1.11 włącznie będzie zmieniona organizacja ruchu w okolicach cmentarza (dojazd ulicą Ułańską do cmentarza od strony Lipowa – jeden kierunek do cmentarza  na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Wierzbowej w kierunku ul. Trakt Napoleoński w Kopkach, wyjazd z cmentarza w kierunku Kopek i Malcanowa lub nad Świder – również jeden kierunek). Prosimy o dostosowanie się do tych zmian.

Szczegóły zmian dostępne są na stronie gminy www.tuwiazowna.pl/zmiana-organizacji-ruchu-wszystkich-swietych/

Dziękujemy pracownikom Urzędu Gminy i władzom Gminy za opracowanie regulacji ruchu na czas świąteczny.

• W najbliższą niedzielę ministranci będą sprzedawać przed kościołem znicze. Dochód ze sprzedaży zasili fundusz ministrancki.
  • Przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe. Można składać również intencje za zmarłe Mamy na roratnią zbiorową mszę gregoriańską.
  • Przyjmowane są też intencje na następny rok 2017.
  • W tym tygodniu kancelaria będzie czynna w czwartek i piątek rano i po południu i w sobotę w godzinach 8.00 – 10.00
  • Proboszcz parafii Dębe Wielkie zaprasza w najbliższą sobotę 29 października na wielkie wydarzenie – KOROWÓD I BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Wszystko rozpocznie się Mszą św. o godz. 14.00 po mszy przemarsz do szkoły i zabawa.