XXX Niedziela Zwykła 25.10.2015 – Niedziela Poświęcenia Kościoła

• Zapraszamy na różaniec – w dni powszednie o 17.30

– w soboty o 8.00,
– w niedziele po każdej mszy świętej jedna dziesiątka.

• Ministranci będą przez kolejne niedziele sprzedawać znicze. Dochód przeznaczony będzie na fundusz ministrancki.
  • Jeszcze w tym tygodniu można przekazywać płody rolne na rzecz Centrum Formacji Misyjnej.
  • W związku ze świętem Wszystkich Świętych w niedzielę msze w kościele o 8.00 i 10.00.
    O 11.30 będą czytane wypominki jednorazowe. Suma na cmentarzu o 12.00.
    Jeżeli ktoś będzie chciał aby ksiądz poświęcił nowy nagrobek, proszę podejść po mszy do księdza.
    Prosimy o zachowanie ruchu jednokierunkowego na drogach dojazdowych do cmentarza. Prośba aby ul. Ułańska miała jeden kierunek od Glinianki do Kopek. Zapewni to bezpieczeństwo odwiedzającym cmentarz tego dnia.
  • 11.11.2015 br po mszy o 10.00 rozpocznie się II Rowerowy Rajd Niepodległości Ojców z dziećmi. Zapisy w zakrystii – serdecznie zapraszamy.
  • Po południu 11.11 wyjazd do kina na film „Zakazany Bóg”.
  • Uczniowie naszego Gimnazjum im. Jana Pawła II biorą udział w projekcie edukacyjnym, w którym włączeni są w renowację kajaka na którym pływał Św. Jan Paweł II. Po renowacji będzie on eksponowany w muzeum olimpijskim.
  • Od 7 listopada rozpoczynamy wizytę duszpasterską – Kolędę, w tym roku od Górek.