XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Boga Ojca

śp. Halina Zofia Ładno l.83 z Rzakty

śp. Stanisław Makos l.78 z Józefowa

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek z okazji XIV Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem: „Solidarni z Ukrainą”. Zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie chrześcijan w tym kraju.

• W piątek przypada Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, której relikwie i wizerunek znajdują się w naszej świątyni.

• Zapraszamy na kolejny „Wieczorek biblijny”, wszystkich chętnych do poznawania Słowa Bożego, do nauki jak je czytać i rozumieć. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 19 listopada o godzinie 16.00. Poprowadzi je, tak jak poprzednio, o. prof. Waldemar Linke.” Spotkanie ma charakter otwarty. Osoby zainteresowane proszę o pobranie i zapoznanie się z specjalnie przygotowaną na tę okoliczność „Pomocą do wieczoru biblijnego”, która została wyłożona na stoliku z prasą. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tym ciekawym przedsięwzięciu.

• Zapraszamy w niedzielę 20 listopada na wyjazd autokarem do kina na film o Kard. Wyszyńskim „Prorok”. Odjazd autokaru 14.20. Zapisy w zakrystii.

• Rodziny Domowego Kościoła z naszej parafii zapraszają chętne małżeństwa na wspólny wieczór – 26 listopada (sobota). Podczas spotkania: Konferencja o komunikacji małżeńskiej oraz zabawa taneczna z wodzirejem! Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia i bliższe informacje u organizatorów. Informacja dostępna w gablocie.

• Powoli szykujemy się do okresu Adwentu i mszy św. roratnich. Zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji porannego kakao dla dzieci. Potrzebne są chętne osoby do pieczenia ciasta, osoby do zabezpieczenia w kamizelkach odblaskowych przejścia dzieci do organistówki i jednej osoby do koordynowania spraw kuchennych w organistówce.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Papież Franciszek w Bahrajnie