XXXIII Niedziela zwykła – 13 listopada 2016

• W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności

śp. Aleksander Klimek l.67

Wieczny odpoczynek racz myu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

• Serdecznie dziękujemy za ofiary na rzecz kościoła. Mieszkańcom Górek dziękujemy za życzliwe przyjęcie kolędy.
  • 19 listopada planowany jest wyjazd do Łagiewnik na uroczystość Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, który zwieńczy obchody Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz Jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski. Prosimy o zapisywanie się chętnych w zakrystii. Dzisiaj jest ostatni dzień na zapisanie się na ten wyjazd. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób – wyjazd będzie mógł być zorganizowany. Wówczas o wyjeździe wszyscy chętni zostaną powiadomieni telefonicznie.
  • Można jeszcze zamawiać intencje za zmarłe Mamy na zbiorową mszę gregoriańską, która rozpocznie się 21.11.
  • Plan wizyty duszpasterskiej widoczny jest w osobnym ogłoszeniu p.t: plan wizyty duszpasterskiej 2016.