XXXIII Niedziela Zwykła 15.11.2015

1. Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Dobrzyńca za przyjęcie wizyty duszpasterskiej.
  2. Podziękowania składamy również wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania II Rowerowego Rajdu Niepodległości – tym , którzy zabezpieczyli przejazd, rodzinie która przyjęła rowerzystów u siebie.
  3. Mamy ogromną prośbę, aby minimum tydzień przed mszą świętą z zarezerwowaną intencją potwierdzać w kancelarii.
  4. Została zamówiona część źródeł światła do oświetlenia prezbiterium (koszt ok 6000 zł). Pozostały do zamówienia oprawy do oświetlenia ołtarzy bocznych, specjalne lampy nad wejścia do kościoła i oświetlenie dróg ewakuacyjnych. Do końca roku kalendarzowego musi być również wykonany hydrant w kościele oraz instalacja ppoż, zgodnie z wymogami pokontrolnymi Straży Pożarnej.
  5. Została wykonana renowacja feretronu. Koszt całkowity 20 000 zł, z tego 12 000 to dotacja.
  6. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się 6 XII. Prowadzić je będzie ksiądz profesor, wykładowca Pisma Świętego w naszym seminarium. Rekolekcje będą koncentrować się wokół Słowa Bożego.
  7. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 29 XI o 17.00 w kościele. Po Spotkaniu msza święta o 18.00.
  8. Wizyta duszpasterska – kolęda:

20 XI od 16:00 Czarnówka nad Świdrem i Czarnówka koło Rzakty

21 XI Czarnówka „wzdłuż drogi asfaltowej” i Kruszówiec