XXXIII Niedziela Zwykła 22.11.2015 – Uroczystość Chrystusa Króla

1. Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Czarnówki i Kruszówca za przyjęcie wizyty duszpasterskiej.
  2. Podziękowania składamy również panu Andrzejowi Ajdackiemu za wykonanie hydrantu w naszym kościele.
  3. Zostały zamówione już wszystkie źródła światła do oświetlenia prezbiterium i ołtarzy bocznych oraz pomieszczeń bocznych, wejść ewakuacyjnych. Na etapie zamówienia jest też system alarmowy antywłamaniowy i instalacja przeciwpożarowa.
    W dalszej kolejności będzie wykonany konfesjonał przystosowany dla osób niedosłyszących, meble w zakrystii oraz renowacja bocznej zakrystii. W tym miejscu planowane jest stworzenie miejsca modlitwy, które będzie otwarte cały dzień.
  4. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 29.11.2015 o 17.00 w kościele. Po Spotkaniu msza święta o 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę 29.11.2015 po mszy o 18.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  6. W  przyszłą sobotę 28.11.2015 o 5.30 wyruszy pielgrzymka do Sanktuarium w Oborach spod kościoła.
  7. Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd do Seminarium Duchownego naszej diecezji na sztukę „Wczoraj, dziś, zawsze” przygotowaną przez alumnów II roku, przybliżającą duchową sylwetkę św. Maksymiliana Marii Kolbego.
    Wyjazd 15.12.2015, wtorek o 16:45. Zapisy u ks. Piotra.
  8. Dzisiaj wspominamy  świętą Cecylię. Zwykle wtedy chór z naszego kościoła jeździł na przegląd chórów i zespołów. Zapraszamy bardzo serdecznie do współtworzenia chóru w naszej parafii.
  9. Wizyta duszpasterska – kolęda:

27 XI piątek od 16:00 Rzakta od szkoły (od domu p. Wilczków) w stronę Popław

28 XI sobota Rzakta pozostała część