II Niedziela Zwykła – 14.01.2024

• Dziękujemy za udział w XV Kolędowaniu Glinieckim:

Kręgowi Domowego Kościoła św. małżonków Martin

Zespołowi „Dęci Nienadęci” – rodzina państwa Sokołowskich

Chórowi parafialnemu z Panem Borysem

Uczennicom SP im Szarych Szeregów w Górkach

Zespołowi „Rzakcianki”

Krystianowi Jaworskiemu

Społeczności SP im. Wincentego Witosa w Gliniance

Uczniom z SP im. Wincentego Witosa w Gliniance

Scholi „Niebiańskie Ptaszęta” z par. Dębe Wielkie

Kołu Gospodyń Wiejskich z Glinianki

Pani Kazimierze Szczęsnej

• Dzisiaj o godz. 19.00 modlitwa Uwielbienia, poprowadzona przez Wspólnotę Oblubienicy Ducha Św.

• W przyszłą niedzielę w całym Kościele obchodzimy V Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez Ojca Św. Franciszka. Główne uroczystości odbędą się podczas mszy św. o godzinie 10.00.

Tego też dnia o godzinie 16.00 zapraszamy na nasze otwarte Glinieckie Spotkania Biblijne, które odbędą się w „Organistówce”.

• O godz. 19.00 spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Włoch z ks. Stanisławem – przewodnikiem.

• Plan Wizyty duszpasterskiej: całość na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń

15.01 poniedziałek od godz. 16.30 ul. Sosnowa – trzech księży: dwóch księży zacznie od ulicy Wrzosowej, a jeden od strony kościoła

16.01 wtorek od godz. 16.30 ul. Łąkowa i Mostów – dwóch 2 księży – jeden ksiądz zacznie od rzeki Świder, drugi od dawnego dworu

17.01 środa msza św. o godz. 18.00 i następnie wizyty indywidualne, dla tych którym termin wyznaczony nie pasuje. Zapisy w zakrystii.

18.01 czwartek od godz. 16.30 Glinianka ul. Wawrzyniecka od Organistówki do nr 109A oraz ul. Dzikiej Róży – dwóch księży,  jeden od Organistówki, drugi od Glinianki II

19.01 piątek od godz. 16.30 Glinianka II – czterech księży

20.01 sobota od godz. 10.00 Rzakta: ul. Wiejska, Pólko, Rolnicza – dwóch księży. Osiedle ul. Jagodowa i ul. Mazowiecka – trzeci ksiądz. Ul. Górska do spotkania z ks. z ul. Mazowieckiej – czwarty ksiądz. Lipowo ulica A.K., od początku numeracji zacznie – piąty ksiądz.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Boga Ojca

śp. Helena Żurawska l.95  z Rzakty

śp. Paweł Ładno l.48 z Rzakty

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Amen.

• Na stoliku z prasą:

Ewangelia – Słowo na każdy dzień- rozważania nad słowem Bożym, oraz dla najmłodszych: Ewangelia dla dzieci: zawiera: teksty Ewangelii na niedziele i święta całego roku, odnośniki do Pisma Świętego, ciekawe historie, pozwalające zrozumieć słowo Boże, oraz różnorodne zadania dla dzieci (labirynty, rebusy, krzyżówki, gry, kolorowanki) inspirowane Ewangelią.

IDZIEMY: O Siostrach Sakramentkach zaprzyjaźnionych z naszą parafią.

GOŚĆ NIEDZIELNY:: Świadectwo Doroty i Zbyszka. 12 kroków Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” ocaliło ich rodzinę i małżeństwo.