III Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego – 21.01.2024

• Dzisiaj obchodzimy V Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez Ojca Św. Franciszka. Nabożeństwo Słowa odbędzie się po mszy św. o godzinie 10.00.
    O godz. 16.00 zapraszamy na nasze otwarte Glinieckie Spotkania Biblijne, które odbędą się w „Organistówce”.
    O godz. 19.00 spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Włoch z ks. Stanisławem – przewodnikiem.

• W czwartek przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

• W przyszłą niedzielę kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania o godz. 19.00.

• Jeżeli: chcesz się przyjrzeć swojemu małżeństwu albo chcesz popracować nad Waszymi relacjami, czy na chwilę się wyrwać z życia codziennego… Zapraszamy Ciebie i Twoją połówkę na Randkę Małżeńską: sobota 10 lutego 17.00. Szczegółowe informacje na naszym profilu na FB.

• Plan Wizyty duszpasterskiej [aktualizacja 26.01.2024] (całość na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń):
    22.01 poniedziałek od godz. 16.30, dalsza część ul. Napoleońska od Lipowa – jeden ksiądz, a dwóch księży zacznie od numeru 39 w stronę Lipowa
    23.01 wtorek od godz. 16.30 ul. Napoleońska od Państwa Nowaków (Zbyszka i Marcjanny) w stronę Czarnówki – jeden ksiądz; od Czarnówki – drugi ksiądz
    24.01 środa msza św. o godz. 18.00 i następnie wizyty indywidualne, dla tych którym termin wyznaczony nie pasuje. Zapisy w zakrystii
    25.01 czwartek od godz. 16.30 Lipowo ul. Wypoczynkowa i domostwa obok – dwóch księży
    26.01 piątek od godz. 16.30: Wola Karczewska, ul Rutki, następnie od szosy Lubelskiej do mostu oraz osiedle Wedla – pierwszy ksiądz; Lipowo ul Wierzbowa drugi ksiądz; Rzakta: ul Przemysłowa, ul Graniczna trzeci ksiądz, któremu pomoże ks. po skończeniu Rzakty i zacznie od nr 1.
    27.01 sobota od godz. od 10.00 Wola Karczewska ul. Doliny Świdra od Kruszówca – pierwszy ksiądz; Wola Karczewska ul. Doliny Świdra od mostu – drugi ksiądz; Wola Karczewska ul. Leszczyny, Ogrodów – trzeci ksiądz, Wola Karczewska ul. Choiny, Rzeki – czwarty ksiądz

• Na stoliku z prasą:
    Ewangelia – Słowo na każdy dzień- rozważania nad słowem Bożym,
    IDZIEMY: Fundusz Kościelny, czyli co to jest?
    GOŚĆ NIEDZIELNY: „Dylemat miłości” o umieszczeniu rodzica w placówce opiekuńczej.
    MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla najmłodszych