IV Niedziela Adwentu – 24.12.2023

• Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie porannego poczęstunku dla dzieci, po Roratach. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom upominków dla dzieci. Jeszcze zbieramy, żeby obdarować każde dziecko uczestniczące w naszych porannych spotkaniach.

• Dzisiaj, tak jak i w Święta Bożego Narodzenia nie ma mszy św. o godz. 18.00.

Pasterka zostanie odprawiona w kaplicach w Józefowie i Siwiance o godz. 22.00, w kościele parafialnym o północy.

W święto św. Szczepana, odbędzie się błogosławieństwo owsa.

Taca na pasterce będzie zbierana na Fundusz Obrony życia, a w drugi dzień Świąt na budujące się świątynie naszej diecezji.

• XIV Kolędowanie Glinieckie, planowane jest niedzielę 7 stycznia, po mszy św. o godz. 12.45. Zapraszam chętnych do zgłaszania się w zakrystii.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Boga Ojca

śp Celina Kostrzyńska l. 92z Rzakty

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Amen.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: numer podwójny z kalendarzem.

GOŚĆ NIEDZIELNY: z audiobookiem – 9 h słuchowiska o Bożym Narodzeniu.

• Plan Wizyty duszpasterskiej (całość na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń):

27.12 środa od godz.9.00 Poręby – jeden ksiądz. (Józefów został  przełożony z powodu choroby ks. Proboszcza na 3.01)

28.12 czwartek od godz.9.00 Kruszówiec oraz ul Wspaniała w Czarnówce – jeden ksiądz, (Siwianka przełożona z powodu choroby na 4.01)

29.12 Dobrzyniec od godz. 16.30 ul. Rekreacyjna, Mostowa, Wierzbowa, Sosnowa, Kaktusowa – dwóch księży

30.12 sobota od godz.10.00 Dobrzyniec: ul Łąkowa, Wawrzyniecka, Świderska Rudzienkowska, Brzozowa – dwóch księży