Niedziela Chrztu Pańskiego – 9.01.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

  • XIII Kolędowanie Glinieckie, planowane jest niedzielę 16 stycznia, po mszy św. o godz. 12.45. Zapraszamy chętnych do zgłaszania się w zakrystii.

 

  • Zapraszamy na msze św. „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek. Po Eucharystii w kościele, odbędzie się nabożeństwo oddania rodzin naszej parafii w opiekę św. o. Papczyńskiego oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

09 stycznia (niedziela) 10.00 Józefów (kaplica), 15.00 Wola Karczewska, 16.30 Dobrzyniec

16 stycznia (niedziela) 15.00 Rzakta, 16.30 Poręby

23 stycznia ( niedziela) 15.00 Glinianka (I połowa od Lipowa do kościoła), 16.30 Bolesławów

 

  • Bóg zapłać za Wasze ofiary na rzecz parafii, które są przeznaczone na remont ogrodzenia kościoła od strony przedszkola.

 

  • Zapraszamy na kolejne ogólnopolskie spotkanie formacyjne dla mężczyzn, które odbędzie się w Łodzi 22 stycznia. Zapisy na wyjazd autokarem, w zakrystii.

 

  • Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: „Chrzest i co dalej”

GOŚĆ NIEDZIELNY: dodatek z opakowaniem na kolekcje Biblii audio

 

  • Gorąco zapraszamy do udziału w ankiecie synodalnej, która znajduje się na naszej stronie i na stoliku z prasą. Wczoraj odbyło się trzecie spotkanie zespołu synodalnego, który jest do dyspozycji osób, które potrzebują pomocy w opracowaniu ankiet, wystarczy zgłosić się telefonicznie (881 735 553) lub osobiście dzisiaj w organistówce po każdej mszy św.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image