Niedziela Zmartwychwstania – 01.04.2018

• Za tydzień (08.04) będziemy przeżywali Niedzielę Miłosierdzia, dodatkowa msza św. o godz. 15.00 w intencjach zbiorowych poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy piątek miesiąca
– rano – o 7.30 msza św. wypominkowa wraz ze spowiedzią
– po południu spowiedź od 17.00, msza o 18.00, po mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu od 19.00 do 21.00 prowadzona przez grupę pielgrzymkową Biało-Złotą
pierwsza sobota miesiąca – nasze wotum dziękczynne za koronację Obrazu MB. Msza o godz. 7.30 z rozważaniem pierwszosobotnim oraz komunią św. wynagradzającą, Adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z różańcem.

• Zapraszamy rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św. i rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Maciejem Bodasińskim. Znany jest on z takich inicjatyw jak: „Wielka Pokuta” czy „Różaniec do granic”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 14.04 i niedzielę 15.04 o godz. 19.00.

• Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Triduum Paschalnym.

• Bóg zapłać za przygotowanie tego pięknego czasu:

– Chórowi parafialnemu i Panu Borysowi,
– całej Służbie Liturgicznej Ołtarza, Mateuszowi Całce za czuwanie nad całością,
– Panom Tomaszowi Gołębiowskiemu, Janowi Kalińskiemu oraz Bartoszowi Kaczalskiemu i Pawłowi Zawadce za przygotowanie Grobu Pańskiego,
– Paniom Bogusławie Twardowskiej, Agnieszce Kusak, państwu Zdzisławowi i Hannie Ładno za przygotowanie Ciemnicy,
– Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni,
– Pani Krystynie Witkowskiej za dekorację kościoła,
– Dziewczynkom sypiącym kwiaty przed Najświętszym Sakramentem i Pani Annie Papis za przygotowania
– Strażakom za asystę całonocną przy Grobie Pańskim,

• Bóg zapłać za przygotowanie pięknych palm: Górki wieś, Górki OSP, Glinianka, Kopki, Wola Karczewska, Rzakta 4 palmy, Poręby, Dobrzyniec, Czarnówka, Stowarzyszeniu Wawrzynioki, Szkoła w Gliniance z Wawrzyniokami, Rodzinie Witanów i Twardowskich.

• Dziś (01.04) i jutro (02.04) nie ma mszy św. o godz. 18.00

• W tygodniku Idziemy: „ Największy z cudów” o cudach eucharystycznych  a w Gościu Niedzielnym: Ciche szczęście – kamedułki za klauzurą. I bogata tematyka Wielkanocna.

• Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego wioskom: Wola Karczewska, Glinianka, Glinianka – osiedle.