Ogólnopolskie rekolekcje – ODDANIE33

Zapraszamy całą Wspólnotę parafialną do 33 dniowych rekolekcji oddania się Maryi.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „OGÓLNOPOLSKIE REKOLEKCJE ODDANIE33 ODDAJ SIE MARYI JAK ZROBIŁ TO JEZUS 33-DNIOWE REKOL REKOLEKCJE 08.09-10.10.2020 AKT ODDANIA: 13.10.2020 3.10 Aby Maryja byta bardziej zuana ikochana! OD 8 WRZEŚNIA 2020 MIŁUJCIE SIĘ! codziennie o godz. 7:00 film z medytacjami TRANSMISJE LIVE! o godz. 20:00 na 21:15 na z ks. Marcinem Modrzyńskim ORGANIZATORZY: Miłujciesię! INFORMACJE: WWW.ODDANIE33.PL”

 

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku.

8 września 2020 roku rozpoczynają się Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje przygotowane przez Fundację Tota Tua oraz redakcję “Miłujcie się!”. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie. 

Dlaczego to robimy? Ponieważ słowa Jezusa: „OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas! 

Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi.

To doświadczenie potrafi przemienić całe życie!

 

8 września to wyjątkowy dzień, bo to nie tylko urodziny Matki Bożej, ale także rocznica Jej objawień w Gietrzwałdzie. Dlatego wybraliśmy ten dzień na rozpoczęcie trzydziesto trzydniowych rekolekcji, które mają nas prowadzić do bliskości z Maryją i całkowitego oddania się Jezusowi przez Jej ręce. (33-dniowe rekolekcje można oczywiście rozpocząć w dowolnym terminie).

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny  świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Rekolekcje, przygotowane w ramach projektu ODDANIE 33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów w następujących formach:

  1. Na specjalnie przygotowanej stronie  internetowej: www.oddanie33.pl – na której znajdują się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji.
  2. Codziennie rano – na wszystkich kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE 33 pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji.
  3. Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo:
    1. o 20:00 na YouTube – z KANAŁU “Miłujcie się!” sygnał będzie przekazywany na wszystkie inne kanały YouTube, zaangażowane w projekt
    2. o 21:15 na Facebooku, na stronie “Miłujcie się!” – “rekolekcje dla zabieganych” (skrócona do 15 minut forma rekolekcji)
  4. Codziennie rekolekcje będą transmitowane w rozgłośniach radiowych.

Rekolekcje rozpoczną się 8 września 2020 r. uroczystą mszą świętą w Gietrzwałdzie. 


W czasie odbywania rekolekcji pojednałam się z mamą, wybaczyłam jej wszystkie zranienia.. Po raz pierwszy od lat zaczęłam z nią normalnie rozmawiać. I już kilka weekendów spędziłyśmy razem ciesząc się sobą.Maryja czuwa nad nami i otacza nas płaszczem swojej opieki.

Paulina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image