Rekolekcje powołaniowe – Zakopane 22-27.06.2024.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Rekolekcje powołaniowe w górach Po raz kolejny zapraszamy na górskie szlaki młodych mężczyzn (wiek 18+) do wspólnego rozeznawania życiowej drogi. Termin: 22-27 czerwca 2024 r. Wyprawę organizują: ks. Krzysztof Bodecki- miłośnik gór wychowawca alumnów oraz nasi klerycy. WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNE DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ wsddwp.edu.pl informacje zapisy: tel. 515 232 327; kontakt@wsddwp.edu.pl”

Zapraszamy także młodzież męską (18+) do wzięcia udziału w rekolekcjach powołaniowych w Zakopanem 22-27.06.2024.

Wspólne rozeznawanie woli Bożej na górskich szlakach w terminie: 22-27 czerwca 2024 roku.
Uczestnikom rekolekcji będzie towarzyszył ks. Krzysztof Bodecki – miłośnik gór i wychowawca seminarium, oraz nasi klerycy.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej naszego Seminarium: www.wsddwp.edu.pl